שערים חשמליים

פרץ טכנולוגיות בע"מ מתמחה בייצור, בייבוא ובשיווק ציוד לתחום העיסוק העיקרי שלנו –  שערים חשמליים. נציגי החברה המנוסים בוחנים לעומק את צורכי הלקוח, ומתאימים לו את הפתרון ההולם ביותר – כזה שיספק לו הגנה ומענה ברמה הגבוהה ביותר.

פרץ טכנולוגיות היא יבואנית בישראל של מוצרי החברות הבאות:
• ALLMATIC – יצרנית מערכות אוטומציה ובקרה איטלקית לכל סוגי השערים. מובילה בשוק השערים מאז 1989.
• SHINING – ענקית המחסומים הסינית, שמייצרת מחסומי זרוע ומערכות בקרת כניסה מתקדמות.

כל מוצרינו עומדים בתקנים אירופאיים ומשווקים הן לחברות השערים הגדולות בארץ והן ללקוחות קצה.

 

את השערים החשמליים ניתן לחלק ל-3 קטגוריות עיקריות:

שער חשמלי נגרר

יושב על מסילה קבועה ונפתח בצורה אופקית באמצעות גלגלים. לרוב הוא מסייע למנוע התפרצות כלי רכב וכניסת הולכי רגל למתחם. מתאים בעיקר לבתים פרטיים.

שער חשמלי קונזולי

שערים קונזוליים הם שערים כבדים המתאימים בעיקר למפעלים, ליישובים, לבסיסים צבאיים ולמתחמים גדולים, בהם מפתח הכניסה רחב מאוד. שער צף נותן מענה זהה לשער נגרר על מסילה, אך פועל ללא מגע עם הקרקע. אנו ממליצים לרכוש שער קונזולי לחברות רק בעלי מפתח כניסה רחב, כמובן שיש מקרים חריגים אך הרוב המוחלט מתאים בעיקר למפעלים.

שער חשמלי כנף

שער שנפתח מהאמצע כלפי חוץ או פנים, כשתי כנפיים, ומשאיר את הפתח נקי וללא מסילות על הקרקע. מתאים בעיקר לחצרות בתים פרטיים ולמתחמים ללא מפתח כניסה רחב. בנוסף, קיים שער דו-כנפי שנפתח בו-זמנית לשני הכיוונים.

נציגי החברה מבקרים מדי שנה בתערוכות הגדולות בעולם השערים האוטומטיים, על מנת להביא את החידושים האחרונים ואת המוצרים הנבחרים ביותר עבור לקוחות החברה. בנוסף לכך, לחברתנו יש התמחות רבה בתחום תיקון שער חשמלי ומספקת פתרונות אוטומציה ובקרה לשערים חשמליים קיימים וחדשים כאחד.

כשאתם בוחרים בנו, אתם בוחרים ב:

  • חברה משפחתית, ותיקה ומנוסה שנותנת יחס אישי לכל לקוח
  • ליווי וייעוץ טכני מקצועי מאנשי מקצוע עם ניסיון של מעל 25 שנה
  • אמינות ושקיפות לאורך כל הדרך – עד מסירת השלט
  • בטיחות ואיכות בלי פשרות

מה הם היתרונות של שערים חשמליים?

תחושת ביטחון

שערים חשמליים הם דרך מצוינת להוסיף רמה נוספת של אבטחה.. לא רק שהם מספקים מחסום פיזי, אלא הם גם מרתיעים בפני פולשים. בנוסף, ניתן לתכנת שערים חשמליים כך שיפתחו רק עבור כלי רכב מורשים, מה שמגביר עוד יותר את רמת האבטחה.

נוחות

בנוסף לתחושת הביטחון והפרטיות, שערים חשמליים מאוד נוחים נוחים, ניתן לפתוח ולסגור אותם מרחוק, אפשרות זו מבטלת את הצורך לצאת מהמכונית כדי לפתוח אותם באופן ידני.

שיפור המראה

אנשים רבים בוחרים להתקין שערים חשמליים בביתם או בעסקים מסיבות אסתטיות. שערים יכולים להוסיף נפח של אלגנטיות ותחכום לכל נכס, והם יכולים לשמש גם ליצירת חלל פרטי ואינטימי יותר. בנוסף, ניתן להתאים שערים חשמליים כך שיתאימו לסגנון הקיים של הבית או העסק.

 

התרעה

שערים חשמליים מציעים מספר יתרונות על פני שערים אחרים, כולל הרתעת פשיעה. הודות לאופי האוטומטי שלהם, ניתן לתכנת שערים חשמליים להיסגר בזמן מסוים, מה שמקשה על פורצים ומשחיתים להיכנס לבית או לבית העסק. ניתן להרכיב שערים חשמליים גם במצלמות טלוויזיה במעגל סגור ומאפייני אבטחה אחרים, מה שגורם לפושעים עוד יותר להירתע.

 

פרטיות

על ידי סגירה אוטומטית של השערים לאחר הכניסה או היציאה מהנכס, אפשר להיות בטוחים שעיניים סקרניות לא יוכלו להציץ לתוך החצר הבית או לבניין העסק. זה יכול להיות חשוב במיוחד אם יש ילדים צעירים שאוהבים לשחק בחצר, או אם אתם פשוט רוצים ליהנות מקצת שקט ושלווה.

לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות