דלת אוטומטית

דלת אוטומטית​

אתם מוצאים את עצמכם הולכים לפתוח את הדלת באופן תדיר? מאוד יכול להיות כי דלת אוטומטית היא הפתרון המושלם עבורכם. כשמה כן היא, דלת שנפתחת באופן אוטומטי מבלי שתצטרכו לעשות דבר. יש דלתות שעל סמך זיהוי תנועה של אנשים נפתחות ונסגרות לגמרי לבד. ישנן דלתות אוטומטיות אחרות שאותן אתם אמורים לפתוח באופן יזום. את הפתיחה ניתן לבצע על ידי שלט, על ידי הטלפון הנייד או על ידי כל מיני כלים אחרים. בסופה של הדרך המטרה היא שהפתרון הזה יהיה הפתרון שיקל עליכם את ההתעסקות עם הדלת. הסיבה שבגללה אתם רואים דלתות אוטומטיות בבתי עסק היא שלא מעט אנשים נכנסים. כמויות בלתי נגמרות של עובדים ולקוחות שנכנסים בזה אחר זה בכל שעות הפעילות. הדלת האוטומטית היא זאת שתווסת את הכניסה, אך עדיין לא תצריך מכם לעשות פעולה מיוחדת. כמובן שתוכלו לבחור את הדלת האוטומטית שהכי תתאים לרצונות ולשאיפות השונות שלכם. לכל אחד ניתן לבצע את ההתאמה שתהיה הכי אידיאלית עבורו.

פרץ טכנולוגיות מספקת מגוון מערכות כניסה מתקדמות, נוחות, חסכוניות, בטוחות ומעוצבות. חברתנו הינה הנציגה הרשמית בישראל של חברת ALKUR הטורקית. כל מערכות הכניסה שלנו מצויידות במנועים של החברה הגרמנית המובילה בעולם בתחום הדלתות האוטומטיות Dunkermotoren.

לרשותכם עומדת מחלקת שירות מהירה וזמינה בכל רחבי הארץ, ומתקינים ייעודיים בעלי מיומנות גבוהה, אשר התקנת דלת אוטומטית היא חלק משגרת היום-יום שלהם.

את הדלתות האוטומטיות ניתן לחלק ל-3 קטגוריות עיקריות:

דלתות הזזה אוטומטיות

הינן דלתות נגררות המורכבות מכנף אחת או זוג כנפיים הנגררות ע"ג מסילה ובה חבויים מרכיבי המנגנון (מנוע, פיקוד, עגלות תנועה וכד').

דלתות ציר אוטומטיות

מנגנון ההופך כל דלת ציר בהפעלה ידנית לדלת אוטומטית עם פתיחה קלה ונוחה. המהימנות והבטיחות של המנגנון הולכים יד ביד עם עיצובה המודרני של הדלת. המנגנון ניתן להתקנה בדלתות עם כנף אחת או שתיים.

דלתות קורסות

דלתות הזזה אוטומטיות המוגדרות כדלתות מילוט, הניתנות לפתיחה באופן ידני כלפי חוץ במקרה חירום. הפתיחה מתאפשרת על ידי צירים המורכבים במשקוף ובכנף. ניתן להתקין מכנף אחת עד ארבע כאשר שתיים קבועות.

דלת חשמלית

מנגנונים חשמליים הפכו להיות לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. לא מעט מהדברים שבהם אנו משתמשים מבוססים על המנגנונים האלה. אחד מהחידושים המרעננים ביותר הוא השימוש במנגנונים הללו לצורך פתיחת דלתות בבית או בעסק. דלת חשמלית הפכה להיות לפתרון האידיאלי לכל מי שמחפש יוקרה ביחד עם נוחות. מדובר על דלת שנפתח באופן חשמלי, כך שאינכם צריכים לפתוח אותה בעצמכם. נהוג להשתמש בפתרון הזה בבתי עסק, במקומות שבהם לא תוכלו לגשת לדלת בכל פעם מחדש. אופן פתיחת הדלת מגוון מאוד, ואתם יכולים להתאים אותו לסטנדרטים השונים שלכם. המטרה היא שאחרי שתתקינו את הדלת הזאת שגרת החיים שלכם תשתפר באופן משמעותי. כמובן שהנראות של הדלת גם היא חשובה מאוד, ותוכלו לבחור מגוון רחב של אפשרויות. כך שהדלת החשמלית שלכם תהיה דלת שמתאימה לבית או לעסק כמו כפפה ליד. לא רק שיהיה לכם מאוד נוח ופשוט לפתוח אותה, ההוספה שלה תשדרג את הבית כולו. אף אחד לא יצליח להיות אדיש כאשר הוא יראה את הדלת הזאת נפתחת ונסגרת לגמרי לבד.

 

לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות