דלת אוטומטית

דלת אוטומטית

אתם מוצאים את עצמכם הולכים לפתוח את הדלת באופן תדיר? מאוד יכול להיות כי דלת אוטומטית היא הפתרון המושלם עבורכם. כשמה כן היא, דלת שנפתחת באופן אוטומטי מבלי שתצטרכו לעשות דבר. יש דלתות שעל סמך זיהוי תנועה של אנשים נפתחות ונסגרות לגמרי לבד. ישנן דלתות אוטומטיות אחרות שאותן אתם אמורים לפתוח באופן יזום. את הפתיחה ניתן לבצע על ידי שלט, על ידי הטלפון הנייד או על ידי כל מיני כלים אחרים. בסופה של הדרך המטרה היא שהפתרון הזה יהיה הפתרון שיקל עליכם את ההתעסקות עם הדלת. הסיבה שבגללה אתם רואים דלתות אוטומטיות בבתי עסק היא שלא מעט אנשים נכנסים. כמויות בלתי נגמרות של עובדים ולקוחות שנכנסים בזה אחר זה בכל שעות הפעילות. הדלת האוטומטית היא זאת שתווסת את הכניסה, אך עדיין לא תצריך מכם לעשות פעולה מיוחדת. כמובן שתוכלו לבחור את הדלת האוטומטית שהכי תתאים לרצונות ולשאיפות השונות שלכם. לכל אחד ניתן לבצע את ההתאמה שתהיה הכי אידיאלית עבורו.

פרץ טכנולוגיות מספקת מגוון מערכות כניסה מתקדמות, נוחות, חסכוניות, בטוחות ומעוצבות. חברתנו הינה הנציגה הרשמית בישראל של חברת ALKUR הטורקית. כל מערכות הכניסה שלנו מצויידות במנועים של החברה הגרמנית המובילה בעולם בתחום הדלתות האוטומטיות Dunkermotoren.

לרשותכם עומדת מחלקת שירות מהירה וזמינה בכל רחבי הארץ, ומתקינים ייעודיים בעלי מיומנות גבוהה, אשר התקנת דלת אוטומטית היא חלק משגרת היום-יום שלהם.

לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות

Levante

• מנוע DC 24 וולט ברשלס

• יכולת המשך עבודה בזמן הפסקת חשמל

• מיועד לפתחים מקסימליים של 2.5 מטר

• ניהול ותפעול תקלות באמצעות בורר מצבים דיגיטלי

• רצועת optibelt עמידה לאורך השנים

• אידאלי לבתים משותפים ומשרדים

 

את הדלתות האוטומטיות ניתן לחלק ל-3 קטגוריות עיקריות:

דלתות הזזה אוטומטיות

הינן דלתות נגררות המורכבות מכנף אחת או זוג כנפיים הנגררות ע"ג מסילה ובה חבויים מרכיבי המנגנון (מנוע, פיקוד, עגלות תנועה וכד').

דלתות ציר אוטומטיות

מנגנון ההופך כל דלת ציר בהפעלה ידנית לדלת אוטומטית עם פתיחה קלה ונוחה. המהימנות והבטיחות של המנגנון הולכים יד ביד עם עיצובה המודרני של הדלת. המנגנון ניתן להתקנה בדלתות עם כנף אחת או שתיים.

דלתות קורסות

דלתות הזזה אוטומטיות המוגדרות כדלתות מילוט, הניתנות לפתיחה באופן ידני כלפי חוץ במקרה חירום. הפתיחה מתאפשרת על ידי צירים המורכבים במשקוף ובכנף. ניתן להתקין מכנף אחת עד ארבע כאשר שתיים קבועות.

דלת חשמלית

מנגנונים חשמליים הפכו להיות לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. לא מעט מהדברים שבהם אנו משתמשים מבוססים על המנגנונים האלה. אחד מהחידושים המרעננים ביותר הוא השימוש במנגנונים הללו לצורך פתיחת דלתות בבית או בעסק. דלת חשמלית הפכה להיות לפתרון האידיאלי לכל מי שמחפש יוקרה ביחד עם נוחות. מדובר על דלת שנפתח באופן חשמלי, כך שאינכם צריכים לפתוח אותה בעצמכם. נהוג להשתמש בפתרון הזה בבתי עסק, במקומות שבהם לא תוכלו לגשת לדלת בכל פעם מחדש. אופן פתיחת הדלת מגוון מאוד, ואתם יכולים להתאים אותו לסטנדרטים השונים שלכם. המטרה היא שאחרי שתתקינו את הדלת הזאת שגרת החיים שלכם תשתפר באופן משמעותי. כמובן שהנראות של הדלת גם היא חשובה מאוד, ותוכלו לבחור מגוון רחב של אפשרויות. כך שהדלת החשמלית שלכם תהיה דלת שמתאימה לבית או לעסק כמו כפפה ליד. לא רק שיהיה לכם מאוד נוח ופשוט לפתוח אותה, ההוספה שלה תשדרג את הבית כולו. אף אחד לא יצליח להיות אדיש כאשר הוא יראה את הדלת הזאת נפתחת ונסגרת לגמרי לבד.

מהן היתרונות של דלתות חשמליות

1. נוחות.

דלתות אוטומטיות נוחות יותר מדלתות ידניות מכיוון שלא צריך להשתמש בידיים כדי לפתוח אותן. זה יכול להועיל לבניין מגורים או לבתי חולים מכיוון שהם יוצרים נגישות עבור אנשים עם מוגבלות פיזית, ולקשישים. בנוסף, ניתן לפתוח דלתות אוטומטיות בהינף יד, וזה יותר היגייני משימוש בידית של דלת.

2. חסכון באנרגיה.

דלתות אוטומטיות חסכוניות יותר באנרגיה מדלתות ידניות מכיוון שהן אטומות היטב כאשר הן סגורות, מה שעוזר למנוע חדירה של רוחות חזקות או לגרום למזגן לברוח החוצה. זה יכול לעזור לשמור על הבית או המשרד שלכם קרירים יותר בקיץ וחמים יותר בחורף, מה שגם יכול לחסוך לכם כסף על חשבונות האנרגיה.

בנוסף, כמו שציינו קודם לכן – לדלתות אוטומטיות יש בדרך כלל חיישנים שפותחים את הדלת רק כאשר מישהו נמצא בקרבת מקום, מה שמונע מהן להישאר פתוחות ולבזבז אנרגיה.

3. דלתות אוטומטיות יכולות לסייע במניעת תאונות.

דלתות אוטומטיות יכולות לסייע במניעת תאונות מכיוון שהן נסגרות אוטומטית, מה שמונע מאנשים להיכנס אליהן ולהיפגע. בנוסף, לדלתות אוטומטיות יש בדרך כלל חיישנים המזהים כשמישהו מפריע ומונעים את סגירת הדלת, מה שמפחית עוד יותר את הסיכון לתאונות.

4. יתרונות אבטחה.

דלתות אוטומטיות יכולות לספק יתרונות אבטחה מכיוון שניתן לתכנת אותן לנעילה אוטומטית כאשר הן סגורות. זה יכול לעזור להרתיע פורצים ופולשים אחרים מלהיכנס לבית או למשרד. בנוסף, ניתן לצייד דלתות אוטומטיות במצלמות אבטחה, שיכולות לסייע בהרתעת פשיעה ולשפר את הבטיחות ואת תחושת הביטחון.

5. סגנון בהתאמה אישית.

דלתות אוטומטיות זמינות במגוון סגנונות וסוגים כך שתוכלו לבחור דלת אוטומטית שמתאימה לאסתטיקה של הבית או המשרד. בנוסף, ניתן להתאים דלתות אוטומטיות עם גימורים וחומרה שונים כדי להתאים לעיצוב שלכם.

6. דלתות אוטומטיות דורשות תחזוקה מועטה.

דלתות אוטומטיות דורשות תחזוקה מועטה מכיוון שיש להן מעט חלקים נעים. המשמעות היא שיש פחות בלאי בדלת, מה שיכול לעזור להאריך את תוחלת החיים של הדלתות בהשוואה לדלתות המודרניות. בנוסף, לדלתות אוטומטיות יש בדרך כלל חיישנים המזהים כאשר משהו חוסם את הדלת ומונעים ממנה לנוע, מה שעוזר למנוע נזק פוטנציאלי עבור הדלת.

7. מודרניות

דלתות אוטומטיות נתפסות לרוב כסימן למודרניות ולקדמה. הסיבה לכך היא שהן נמצאות בדרך כלל בבניינים ובבתים חדשים יותר. בנוסף, דלתות אוטומטיות יכולות להוסיף נופך של יוקרה.

8. דלתות אוטומטיות הופכות לפופולריות ביותר.

ככל שהטכנולוגיה משתפרת, דלתות אוטומטיות הופכות נפוצות יותר ויותר. הסיבה לכך היא שהן יותר נוחות, חסכוניות באנרגיה ומציעות מגוון של סוגים שונים מדלתות ידניות.

9. הגדרות אישיות.

אתם יכולים להגדיר הגדרות אישיות עבור הדלתות החשמליות שלכם. לדוגמה, יש אפשרות להגדיר את הדלתות להיפתח באופן  אוטומטי כאשר אתם מתקרבים, או שאתם יכול להגדיר אותן לסגירה אוטומטית לאחר פרק זמן מסוים.בנוסף, אתם יכולים גם להגדיר את הדלתות לנעילה אוטומטית, מה שיכול לספק רמה נוספת של אבטחה.

10. תאורה חדשנית.

בהשוואה לדלתות המסורתיות הגורמות לחשיכה בכך שהן חוסמות את קרני השמש, דלתות אוטומטיות מכניסות אור טבעי שיכול להאיר את החלל. זה מועיל במיוחד באזורים חשוכים ומשמימים כמו מרתפים ומוסכים. בנוסף, דלתות אוטומטיות יכולות להיות מצוידות בנורות חיישני תנועה שנדלקות כאשר מישהו מתקרב, מה שיכול לשפר עוד יותר את הבטיחות.

11. חסכון במקום

דלתות אוטומטיות יכולות לעזור לחסוך במקום מכיוון שהן נפתחות ונסגרות באופן אוטומטי. זה יכול להיות מועיל בבתים קטנים ובמשרדים שבהם כל מטר מרובע חשוב.

כדי לקבל הצעת מחיר עבור דלתות אוטומטיות חדשות או כדי לתקן כל בעיה שיש לכם עם הדלתות הקיימות שלכם, צרו קשר עוד היום.

לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות