תריס גלילה ודלתות מהירות

דלתות מהירות ודלתות מוסך

דלתות מוסך הן פתרון יעיל ביותר עבור חניה מקורה. הדלתות משמשות כשער חשמלי לכל סוגי המפתחים, עוזרות למנוע את פריצת הרכב וגניבתו, ולפעמים משמשות כחדר אחסון או כמחסן.

מנועים חשמליים ומנגנוני פעולה לדלתות מתרוממות
המנועים אותם אנו משדכים, פועלים בצורה יעילה ביותר. על-פי רוב אלו מנועים אלקטרו-מכניים, שכוללים גיר חשמלי חזק מאוד.

חברתנו מספקת מגוון רחב של אפשרויות בתחום הדלתות החשמליות:

  • דלתות גלילה מתרוממות – עולות מעלה ומטה, כשהתריס עצמו בנוי ממקטעים שמתקפלים במצב הרמה אל תוך כיס גלילה, בדומה לתריסים חשמליים.
  • דלתות הרמה ללא מקטעים – מורמות מעלה ומטה באמצעות פעולת בוכנה, וכלפי הרכב שנכנס לחניה. השימוש בדלתות אלו מתאים כשאין די מקום לכיס הגלילה, ועבור פתחים גדולים יחסית.
  • דלתות מוסך נגררות – נעות ימינה ושמאלה על-גבי מסילה, כך שיש צורך לוודא שיש די מקום פנוי לדלת במצב פתוח. ניתן ליצור גומחה באורך השער, על-מנת להסתיר את הפרופיל במצב פתוח בצורה אסתטית.
  • דלתות מהירות- דלתות מהירות לתעשיה עשויות פי.וי.סי במצב הרמה נגללות אל תוך ארגז, בדומה לתריסים חשמליים. דלתות המתאימות למעבר מהיר של מלגזות בין מתחמים.

תריסים

פרץ טכנולוגיות בע"מ מתמחה בייצור ובהתקנת תריס גלילה מתקדם. החברה מציעה מגוון רחב של תריסי גלילה וסורגים חשמליים המיועדים ללקוחות פרטיים, עסקיים או ציבוריים.

מבין מגוון פתרונות התריסים ניתן למצוא:

  • תריסי אלומיניום
  • תריסי פלדה
  • תריסים מפנלים מבודדים
  • סורגים נגללים (בייגלה)

אמצעי ההפעלה והשליטה בתריסים החשמליים הם מפתח בורר, לחצנים או שלט רחוק.

מה הם היתרונות של תריס גלילה?

בטיחות וביטחון

אחד היתרונות הבולטים של תריסי גלילה הוא שהם מציעים רמת אבטחה גבוהה. קשה מאוד לפרוץ אותם, והם מהווים הרתעה כלפי פולשים פוטנציאלים.

 

בידוד טמפרטורה

לתריסי גלילה יש מספר יתרונות רבים, כולל בידוד טמפרטורה. כאשר הם סגורים, תריסי גלילה יוצרים מחסום בין הפנים והחוץ של המבנה, מה שמסייע לשמור על יציבות הטמפרטורה בפנים.

 

הגנה מפני מזג האוויר

בנוסף לבידוד הטמפרטורה, תריסי גלילה מציעים הגנה מפני מזג האוויר על ידי מיגון מפני רוחות. הם יכולים גם לעמוד בפני סופות ברד וגשמים כבדים ונועדו למנוע כניסה של פסולת לא רצויה בעסק שלך או בבית.

 

פרטיות

תריסי גלילה מציעים פרטיות ברמה גבוהה, הן לבתים והן לעסקים. כאשר הם סגורים, הם חוסמים את כל האור ומונעים מעוברים ושבים להסתכל פנימה. זה אידיאלי עבור חדרי שינה וחדרי אמבטיה, כמו גם משרדים וחצרים מסחריים אחרים.

 

הפחתת רעש

באמצעות יצירת מחסום בין הפנים והחוץ של הבניין, תריסי גלילה יכולים להפחית משמעותית את כמות הרעש הנכנס לחלל. הדבר מועיל במיוחד לעסקים הממוקמים באזורים עמוסים או בקרבת אתרי בנייה רועשים.

 

נראות

הדבר הראשון שלקוחות פוטנציאלים שמים לב לעסק הוא המראה שלו מבחוץ. אם המבנה נראה ישן ומוזנח, רוב הסיכויים שלקוחות אפילו לא יטרחו להיכנס. מצד שני, אם החלק החיצוני נראה רענן ומזמין, יש סיכוי גבוה יותר שיכנסו ויסתכלו מסביב. זה המקום שבו תריסי גלילה יכולים לעשות הבדל גדול. באמצעות התקנת תריסי גלילה תוכלו להעניק לנכס שלכם מראה חדש לגמרי שיהפוך אותו לאטרקטיבי יותר עבור לקוחות פוטנציאליים.

לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות