אודות פרץ טכנולוגיות

פרץ טכנולוגיות

התקנת שערים חשמליים, מחסומים ולדלתות אוטומטיות זה לא עניין של מה בכך. אנו חברת פרץ טכנולוגיות נשמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר. החברה שלנו מתמחה בתחום ייבוא, שיווק ושירות לשערים חשמליים מחסומים ודלתות אוטומטיות מזה 25 שנים. אנו עושים כל מאמץ על מנת שכל אחד מלקוחותינו יקבל את השירות הנכון והמתאים עבורו. כאשר ההצלחה שלנו לכל אורך הדרך נמדדת בהתאם למידת שביעות הרצון של הלקוחות שפונים אלינו. אם הלקוחות יוצאים מרוצים מהמוצר שהם קיבלו, אנו יכולים לדעת כי עשינו את הבחירות הנכונות. הגיע הזמן שגם אתם תוכלו להצטרף אל מאות לקוחות מרוצים בכל הארץ.

חברת פרץ טכנולוגיות מספקת מגוון רחב של שירותים – כאשר כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת. המטרה היא שכל לקוח יוכל לדעת כי אצלנו הוא יקבל בדיוק את מה שהוא צריך. אין סיבה שתתחילו לעבור בין חברות שונות שכל אחת מהן תספק לכם שירות אחר. רוצים לשמוע על שירותים נוספים? אנו מזמינים אתכם להתקשר לנציגים שלנו.

  • ייבוא שיווק ושירות לשערים חשמליים – בחירת והתקנת שערים חשמליים לבתים פרטיים, לבנייני מגורים או למבנים עסקיים מכל הסוגים ומכל הגוונים.
  • ייבוא שיווק ושירות למחסומים – התאמה והתקנה של מחסומים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. בחירת המחסום שיעשה את העבודה הטובה ביותר.
  • ייבוא שיווק ושירות לדלתות אוטומטיות – המומחים שלנו יבחרו עבורכם דלתות אוטומטיות לבניינים או לבתי עסק שמחפשים משהו קצת שונה ואחר.
משפחת פרץ טכנולוגיות
הלקוחות שלנו
למה לבחור בנו?

נכון להיום תוכלו למצוא לא מעט חברות שונות שמעניקות שירותים דומים לשירותים שאנו מספקים. אך אצלנו תוכלו לקבל יתרונות שונים שלא תוכלו למצוא באף חברה אחרת. אצלנו תוכלו למצוא נציגים בלעדיים של 3 חברות בינלאומיות: allmatic, Rtec, shining. החברה לנו היא חברה משפחתית, כזאת שמעניקה יחס אישי לכל לקוח שמגיע אליה. הלקוחות שלנו יודעים כי אצלנו הם מקבלים מענה מקצועי ומהיר לכל שאלה שמעסיקה אותם. הנקודות ששמנו לעצמנו בראש הרשימה הן: איכות, אמינות ובטיחות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו – ומתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

אנו נשמח לספק לכם שירות משפחתי מכל הלב, מוזמנים להשאיר את פרטיכם
אנו נשמח לספק לכם שירות משפחתי מכל הלב, מוזמנים להשאיר את פרטיכם
פרץ טכנולוגיות פותחת לכם שער אחד לפני כולם
החברה המובילה בישראל בתחום השערים החשמליים ודלתות אוטומטיות
פרץ טכנולוגיות פותחת לכם שער אחד לפני כולם
החברה המובילה בישראל בתחום השערים החשמליים ודלתות אוטומטיות